<font color=red>PKK 'a yardım eden şerefsizler! </

     Ahmet KAYA ;
Yıllarca askerlerimizi şehit eden PKK'ya yardım eden bu şerefsiz varlık,Almanya'ya gittiğinde Türkiye için söylediği söz şudur;''Arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım...''Zamanında bilmeden,PKK'ya dolaylı yoldan yardım ettik, çünkü bu kişinin kaset ve Cd'si alınıyordu ve kendi paramızla askerlerimize mermi yağmasına neden oluyorduk. Bu kişinin ne kadar şerefsiz olduğunu öğrendiğimizde ise bazı insanların dediği şu sözler sanırım şehitlerimizi ve atalarımızın kemiklerini sızlatmıştır; ''Ben adamın kendisini değil,şarkılarını seviyorum...''

    İbrahimTATLISES;
Orduya yaptığı yardımın nerdeyse 4katını PKK'ya veren bu insanın tutuklanmasının gerçek sebebi teröre yardım ve yataklık yapmaktır.Lakin kanıt bulunamayınca tutuklanma sebebi basına başka bir sebep olarak gösterilmiştir. Sanatçı kimliğinin arkasına saklanmış bu kişi sizlerin sağladığı kazanç ile PKK'ya halen el altından yardımda bulunmaktadır.

     Çelik;
  Diğerleri gibi kanıtlanamamış olsada sinsice Türkiye'yi bölmeye çabalayan, PKK'ya karşılıksız yardım yapan bu kişi, TV programlarında Türkiye lehine yaptığı sözde iyi konuşmalarla mide bulandırıcıdır. Askerlerimizi şehit eden her mermide bu işininde payı vardır.

    GÜLBEN ERGEN - Hülya AVŞAR;

   Bu iki bayanın PKK ile bağlantıları
yoktur, yada varsada bilinmemektedir. Bu kendini beğenmiş ve aynı zamanda kendini bilmez bayanlar Türk gençlerine örnek olacaklardır. Lakin yaptıkları şeyler Türk'lüğe yakışmıcak derecededir.
        Gülben Hanım,evlendiğinde ilk dansını Kürt müzik eşliğinde yapmıştır. Hülya hanım ise Kürtçe öğrenmiş, kasetlerinde ve konserlerinde en 1 adette olsa söyleyeceğini söylemiştir. Türkçe'mizi kurtarmaya çalışırken bu iki Türk sanatçısının yaptıkları neye hizmet ediyor?

      RADİKAL GAZETESİ; 2 hafta önce şehit olan 5 askerimiz hakkında manşetten haber veren bu yayın organı, şehitlerimiz hakkında yaptığı haberden dolayı duyarlı vatandaşlar tarafından aranmış ve Genel Yayın Müdürü ile görüşülmek istenmiştir. Gazete sekreteri vatandaşlarımızı 1 saate yakın telefonda bekletmiş ve sonra ısrarlı konuşmalar sonunda Genel Yayın Müdürü'ne telefonu bağlamıştır. Duyarlı vatandaşlarımızın merak ettikleri şey şudur ; ''Şehit olan askerlerimize,sehit denilmek yerine ÖLÜ denilmiştir.Sadece manşette değil her satırda ve her cümlede bu kelime kullanılmıştır.''Vatandaşlarımız bunun yanlışlıkla yapıldığını yada matbaa hatası olduğunu duymak isterler ama duydukları cevap onları şoke eder...

 

      Radikal Gazetesi Genel Yayın Müdürü aynen şöyle demiştir;

        ''Biz onları öyle görüyoruz...''

             

              Eyyy Türk Evladı...!

            Yukardaki kişi ve kurumlara verdiğin her kuruş sana, yada babana, yada annene, yada abine,yada ablana, yada kardeşine,yada tanıdığın sevdiğin birine PKK kurşunu olarak dönecektir,

          

               bunu sakın unutma...!!!
          

           Özmü öz ve Dünya'daki en güzel dil olan Türkçe'miz dururken ve sanatçı olmalarına rağmen tam olarak akıcı Türkçe konuşamamalarına rağmen Kürtçe öğrenmekte nedir?

           Senin,çocuğunun, babanın, annenin, kardeşinin veya sevgilinin bu kişi ve kurumlara sadece para ile yardım etmesi (kaset, CD, MP3) vatana ve şehitlere yeterince ihanet zaten.

            

           Lakin onların isimlerinin geçtiği TV programı, klipler, internet ortamı, kitaplar,resimler,aklınıza onlarla ilgili gelebilecek her şey şehitlerimize,bu toprağa ve bu bayrağa ihanettir. Senin gibi onlarda şehitlerin bu toprağa akıttığı kanla rahatça bu topraklar üzerinde uyuyorlar...

          Damarlarında asil Türk kanı bulunanlar lütfen atalarımıza şehitlerimize artık sahip çıkalım.

 

          Şerefsizlerle, kanı bozuklar artık karşımıza çıkarak cenk yapmıyor. Bizi kullanıyorlar.Sinsice kendi paramızla ve kendi kurallarımızla sevdiklerimizin kanını döküyorlar. Artık uyan Türk Evlatı....!

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !